ISTABRAK

SİZLERE HİZMET VERMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ

Türkiye’de sunduğumuz hizmetler

HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık hizmetleri

Istabrak şirketi en iyi Türk ve Arap danışman ve avukatların gözetiminde, İstanbul’da hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Şirket kurma

Türkiye’de şirket kurma işlemlerinde uzman olan en iyi muhasebeci ve kanun adamlarının yardımı ile kendi şirketinizi kurmanıza ve Türkiye’de projenizi başlatmanıza yardımcı olarak kuracağınız şirketten en iyi şelikde yararlanmanızı garanti altına almaktayız.

Çevirmenlik

İstabrak şirketinin, tüm evrak ve belgeleri üç dile (Arapça, Türkçe ve İngilizce’ye) çevirebilen ve sonrasında İstanbul’daki resmi daireler ve Türk notere onaylatabilen yetkili yeminli tercümanı vardır.

Hukuki danışmanlık

İstabrak şirketinin, avukatları Arapça ve İngilizce bilen Türkiye’nin en seçkin hukuk firmaları ile olağanüstü bir işbirliği vardır. Bu firmaların Türk piyasasında büyük deneyimlerinin yanı sıra, Arap müvekkilleri ile ilgilenme ve ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri verme konusunda uzun bir geçmişi vardır.

İkamet izin başvurusu

İstabrak şirketinde Türkiye'de turistik amaçlı ikamet izni de dahil olmak üzere her türlü ikamet izni çıkarmak için hizmet verir, Arapça konuşur ve çeviri ve notere onaylatma hizmetlerini sunarız.

Çalışma izin başvurusu

Şirketimiz, en iyi uzman muhasebeciler yardımı ile çalışma izni almak için sizlere hizmet sunmaktadır. Dikkate değer ki bu oturma izni aldıktan 5 yıl sonra, Türk vatandaşlığını kazanmaya aday olabilirsiniz.

KANUN ADAMI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye’de

1
Müşteriler
1
Çeviri işlemleri
1
İkamet izin başvurusu
1
Danışmanlık işlemleri
1
Çalışma izin başvurusu
1
Şirket kurma

Şirket hakkında

Türkiye ve tüm dünya çevresine seyahat etmeyi sevenlere, Artık uygun fiyata kaliteli hizmet almak için İstabrak şirketinin ikamet izin başvurusu dahil olmak üzere farklı konularda sunduğu danışmanlık hizmetlerine güvenebilirsiniz. Şirket, kaliteli bir eğitim sağlayarak başta Suudi Arabistan ve Arap Körfezi olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen turistlerle ilgilenme konusunda deneyimli ve nitelikli bir kadro hazırlamıştır. Ekibimiz danışmanlık talepleri almakta ve tüm müşterilere destek sağlamaktadır. Ayrıca, tüm sorularınızı cevaplamak için tüm gün müsaittir.

Hedef

Bir Arap’ın ikamet izin başvurusu, danışmanlık, çevirmenlik ve hukuki hizmetler gibi farklı alanlarda ihtiyaçlarını karşılayan her türlü hizmet sunarak ve hareketlerini yönlendirerek seyahatının tamamen rahat geçmesini sağlamaktır.

Misyon

Misyonumuz, şirketin izlediği yolu yansıtarak ve işin büyümesini sürdürebilmek için yapmamız gerekenleri beliryerek işin her tarafında önemli bir kılavuzdur. Bununla birlikte, değişikliklere göre hızlıca uyum sağlayan yüksek nitelikli bir şirket olarak itibarımızı korumaktayız. Üstelik, üstümüze düşen sorumlulukları göz önünde bulundurarak hissedarlarımızın uzun vadeli getirilerini arttırmaktayız.

Vizyon

Sadece İstanbul ilinde değil de tüm Türkiye’de her türlü ikamet izni çıkarmak ve çevirmenlik, danışmanlık ve hukuk hizmetlerini sunmakta önde gelen bir ofistir.

شعار istabrak232-09

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

İşinizi çok hızlı bir şekilde yapıyorsunuz. Size danıştığım için çok mutluyum. Herkese tavsiye ederim.
MUHAMMED EL-SAYYED
Bana nazik bir şekilde davrandığınız ve taleplerime sabır gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Size danışarak güzel bir deneyim kazandım ve çok faydalandım.
MUNA MUHAJIR
Size başarılar diler, herhangi bir sorun yaşamadan ikamet iznimi kolayca ve uygun fiyata almama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
ENES KADMANİ

İRTİBATTA KALALIM!

HEMEN ARA

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki web sitesi ve e-posta bilgilerimizi kullanabilir veya Whatsapp yoluyla telefon numaramıza mesaj atabilirsiniz.

TELEFON

05522880033
05522880044

E-POSTA

omran@istabrak.com.tr helal@istabrak.com.tr
info@istabrak.com.tr

ADRES

şehremini Mah .Velet ÇelebiSk. Gül-ER No:1 İç Kapı No:5 FATİH / İSTANBUL